WDSF WORLD OPEN RUSE 2017
WDSF World Open Ruse 2017

Място за провеждане

Булстрад Арена
Бул. "Липник" 3

Условия

- Условия Международен турнир

Ниво на турнира: wdsf world open latina, wdsf international open standart

Oрганизатори: Община Русе, Общински младежки център, Българска федерация по спортни танци, Клуб по Спортни Танци "Настроение" Русе – www.danceclub-nastroenie.com

Дати на провеждане: 25-26 ноември 2017 година.

Костюми: Според правилата на WDSF.

Правило: Младежките танцови двойки могат да участват при аматьори.

- Условия Открит Национален Турнир

Турнирът е съгласуван с БФСТ и носи точки на участниците. Право на участие имат състезателите картотекирани в БФСТ за 2017 година. Няма да бъдат допуснати до участие танцови двойки с костюми, различни от определените в правилника на БФСТ, и състезателки с метални токчета.

Такса за участие

- Такса за участие Международен турнир

Младежи и аматьори - € 35 за една дисциплина; € 45 за две дисциплини.

Деца,юноши и бейсик групи - € 25 за една дисциплина; € 35 за две дисциплини.

- Такса за участие Открит Национален Турнир

Открит Национален Турнир: 20 лева на танцова двойка за E,D,C; за B и A - 15 лв за една дисциплина,25 лв за две.

Награди

За всички финалисти - купи,медали и сувенири.

За финалистите при WDSF World Open LA и WDSF International Open ST и парични награди според финансовия правилник на WDSF.

Допълнителни награди

Тази година ще има допълнителни награди в дисциплините :

1: WO Lat - три златни карти от 1-3 място и 3 сребърни карти от 4-6 място

2: IO St - три златни карти от 1-3 място и 3 сребърни карти от 4-6 място

Тези награди са осигурени от Д-дж Макси - златни и сребърни карти за достъп в музикалните му сайтове на обща стойност 540 евро.

Организаторите на турнира осигуряват нощувка със закуска в три звезден хотел от 24 до 26 ноември включително, на 10 танцови двойки от топ 50 на световната ранг листа.

Букурещ - Русе - Букурещ: Ще има осигурени микробуси, които ще се движат по определено разписание. Информация за разписанието ще получите допълнително.

Трансферни списъци

Трансфер от ВДСФ състезание Русе до ВДСФ състезание в Букурещ:

На вниманието на всички танцови двойки , които ще пътуват след Съботните издания на състезанието в Русе и Букурещ:

Трансфер до Букурещ ще има на 25.11.17 Събота ,веднага след състезанието в Русе тръгване от спортната зала!
Ориентировъчен час на пристигане в Букурещ 00:00 - 00:30ч на 26.11.17! Място на пристигане спортната зала в която се провежда състезанието в Букурещ!
Всички танцови двойки които искат да тръгнат към състезанието Русе трябва да направят това от спортната зала в Букурещ, те трябва да изчакат трансферният микробус в залата!
Всички които искат да заявят безплатен трансфер от/до състезанията трябва да направят това не по-късно от 23.11.17г. на reservations@interlos.net
Който няма заявен трансфер от/до състезанието до 23.11.17, може да си поръча платен трансфер по преференциалните цени посочени на сайта - loradespotova@yahoo.com .


25.11.2017 22:00h TRANSFER TO BUCHAREST COMPETITION – 6 pax

Name Nat Date depp Hour depp Flight number
Juline Carrel Spain Bucharest competition 22:00h ---
Adria Martos Spain Bucharest competition 22:00h ---
Klepikova Elena ру Bucharest competition 22:00h ---
Benko Viacheslav ру Bucharest competition 22:00h ---
Tabea Louisa Thaler Ger 26.11 06:00 LH 1657
Mark Spektor Ger 26.11 06:00 LH 1657

Моля всички заявили безплатен трансфер в срок , да открият името си в списъците със заминаващи и пристигащи!
Всички заминавания ще се осъществят от х-л "Дунав".
Трансферът до състезанието в Букурещ ще е от х-л "Дунав" до спортната зала!
Ако някой не е удовлетворен от графика на безплатните групови трансфери или не е заявил в срок , моля да си поръча индивидуален трансфер на loradespotova@yahoo.com или +359879560666 по цените от сайта.

График Пристигащи


24.11.2017 10.30h OTOPENI - ROUSSE 6 pax

Name Nat Date of arrival Time of arrival Flight number
Petr Horachek Slo 24.11 09:15 -
Prokopis Katiaj Gr 24.11 10:15 -
Ariel Grabois Israel 24.11 9:50 LY573
Ariel Grabois Israel 24.11 9:50 LY573
Ariel Grabois Israel 24.11 9:50 LY573
Ladislav 'BBoard' Fejes Hu 24.11 08:30 -

24.11.2017 13:30h OTOPENI – ROUSSE – 31 pax

Name Nat Date of arrival Time of arrival Flight number
Vladimir Shturkin Ру 24.11 11:25 ---
Evgeni Gavrilov Ру 24.11 11:25 ---
Аnastasia Tenyakova Ру 24.11 11:25 ---
Polyanskiу Ру 24.11 11:25 ---
Akhmetgareeva Ру 24.11 11:25 ---
Илия Добрев Словения 24.11 11:45 ---
Ана Месец Сло. 24.11 11:45 ---
Родител Сло. 24.11 11:45 ---
Родител Сло. 24.11 11:45 ---
Klepikova Elena Ру 24.11 11:25 ---
Benko Viacheslav Ру 24.11 11:25 ---
Михаил Коптев Ру 24.11 11:25 ---
Михаил Коптев Ру 24.11 11:25 ---
Giani Ciapperini It 24.11 13:10 W6 3158
Cor van der Stroet Ned 24.11 13:05 Amst.
Glenn Feddema Ned 24.11 13:05 Amst.
Maite Verheyden Ned 24.11 13:05 Amst.
Daniela Serio It 24.11 12:45 ---
Kurt Dvorak Au 24.11 12:50 ---
SALVATORE, VIOLETA I ASIA TODARO It/bg 24.11 12:45 AZ 7506
SALVATORE, VIOLETA I ASIA TODARO It/bg 24.11 12:45 AZ 7506
SALVATORE, VIOLETA I ASIA TODARO It/bg 24.11 12:45 AZ 7506
ALESSANDRO & SOFIA USA 24.11 12:45 AZ 7506
ALESSANDRO & SOFIA USA 24.11 12:45 AZ 7506
ALESSANDRO & SOFIA USA 24.11 12:45 AZ 7506
ALESSANDRO & SOFIA USA 24.11 12:45 AZ 7506
ALESSANDRO & SOFIA USA 24.11 12:45 AZ 7506
Salvatore gianino It 24.11 13:10 W63158
Erika rocca It 24.11 13:10 W63158
Andrea Bolzoni It 24.11 13:10 W63158
Michelle Maritan It 24.11 13:10 W63158

24.11.2017 14:30h OTOPENI – ROUSSE – 2pax

Name Date of arrival Time of arrival Flight number
Diana Mitt 24.11 14:15 ---
Tabea Louisa Thaler 24.11 14:20 RO 316

24.11.2017 17:30h OTOPENI – ROUSSE 7 Pax

Name Nat Date of arrival Time of arrival Flight number
Asis Khadjeh-Nouri Ger 24.11 17:20 ---
Nihir i Ieat TUR 24.11 16:20 PC363
Nihir i Ieat TUR 24.11 16:20 PC363
Nihir i Ieat TUR 24.11 16:20 PC363
Nihir i Ieat TUR 24.11 16:20 PC363
Мстислав Казаков Ru 24.11 16:20
Алена Казакова Ru 24.11 16:20

24.11.2017 20:30h OTOPENI – ROUSSE – 6 pax

Name Nat Date of arrival Time of arrival Flight number
Piotr Zamorski Pol 24.11 20:10 ---
Piotr Zamorski Pol 24.11 20:10 ---
Piotr Zamorski Pol 24.11 20:10 ---
Piotr Zamorski Pol 24.11 20:10 ---
Michael Puglis ИТ 24.11 20:05 Тк1045
Michael Puglis ИТ 24.11 20:05 Тк1045

24.11.2017 23:15h OTOPENI – ROUSSE 3 pax

Name Nat Date of arrival Time of arrival Flight number
Oleg Petrovski 24.11. 22:50
Juline Carrel Spain 24.11. 21:50 108 Blue air
Adria Martos Spain 24.11. 21:50 108 Blue air

25.11.2017 02.15h OTOPENI – ROUSSE 8 pax

Name Nat Date of arrival Time of arrival Flight number
Mark Spektor Ger 25.11. 0:30 KL 1379
Valeri Ivanov Spain 24.11. 23:45 FR 2513
Valeri Ivanov Spain 24.11. 23:45 FR 2513
Valeri Ivanov Spain 24.11. 23:45 FR 2513
Valeri Ivanov Spain 24.11. 23:45 FR 2513
Valeri Ivanov Spain 24.11. 23:45 FR 2513
Valeri Ivanov Spain 24.11. 23:45 FR 2513
Valeri Ivanov Spain 24.11. 23:45 FR 2513

25.11.2017 09.50h – 6pax

Name Nat Date of arrival Time of arrival Flight number
Martin Sramka 25.11.2017 9:35 FR 3956
Erika Ferrara 25.11.2017 9:35 FR 3956
Francesco Iacobucci 25.11.2017 9:35 FR 3956
Diletta Felice 25.11.2017 9:35 FR 3956
Camilla ditrani Italy 25.11.2017 9:35 FR 3956
Camilla ditrani Italy 25.11.2017 9:35 FR 3956

25.11.2017 12:20h – 4 pax

Name Nat Date of arrival Time of arrival Flight number
Leonid Khokhlov Ru 25.11.2017 11:25 ---
Aleksandra Shoshneva Ru 25.11.2017 11:25 ---
Andrea Bencivenga It 25.11.2017 12:00 ---
Silvia Goffi It 25.11.2017 12:00 ---

25.11.2017 19:15h – 2 Pax

Name Nat Date of arrival Time of arrival Flight number
ALESSANDRO BUCCA CHIARA SOFIA IT 25.11. 18:55
ALESSANDRO BUCCA CHIARA SOFIA IT 25.11. 18:55

25.11.2017 22:15h – 2 pax

Name Nat Date of arrival Time of arrival Flight number
Simone Carabellese Ит 25.11. 22:05
Lucia Cafagna Ит 25.11. 22:05

График Заминаващи


DEPARTURE 04.12.2016 02.00h 4 pax

Name Nat Date depp Hour depp Flight number
Polyanskiу Русия 26.11. 12:30 Su 2035
Akhmetgareeva Русия 26.11. 12:30 Su 2035
Michael Puglis ИТ 26.11. 09:55 Тк1044
Michael Puglis ИТ 26.11. 09:55 Тк1044

26.11.2017 15:00h ROUSSE – OTOPENI – 2 pax

Name Nat Date depp Hour depp Flight number
Camilla ditrani Italy 26.11. 20:15 W6 3145
Camilla ditrani Italy 26.11. 20:15 W6 3145

27.11.2017 02:00h ROUSSE – OTOPENI 5 PAX

Name Nat Date depp Hour depp Flight number
Daniela Serio IT 27.11. 07:30 ---
Ана Месец IT 27.11. 07:00 W6 3159
Parent IT 27.11. 07:00 W6 3159
Parent IT 27.11. 07:00 W6 3159
Asis Khadjeh-Nouri 27.11. 06:00 ---

27.11.2017 03.50h ROUSSE – OTOPENI 6 PAX

Name Nat Date depp Hour depp Flight number
Salvatore gianino Erika rocca IT 27.11. 08:00 W63157
Salvatore gianino Erika rocca IT 27.11. 08:00 W63157
Giani Ciapperini IT 27.11. 08:00
Oleg Petrovski Pol 27.11. 08.10
Petr Horachek Slo 27.11. 08.00
Ladislav 'BBoard' Fejes Hu 27.11. 09.00

27.11.2017 06:00h ROUSSE-OTOPENI 22 pax

Name Nat Date depp Hour depp Flight number
Piotr Zamorski Po 27.11. 10:55
Piotr Zamorski Po 27.11. 10:55
Piotr Zamorski Po 27.11. 10:55
Piotr Zamorski Po 27.11. 10:55
Diana Mitt Po 27.11. 11:10
Kurt Dvorak AU 27.11. 11:10
Kurt Dvorak AU 27.11. 11:10
Kurt Dvorak AU 27.11. 11:10
Prokopis Katiaj GR 27.11. 10:55
Ariel Grabois Israel 27.11. 11:00 LY574
Ariel Grabois Israel 27.11. 11:00 LY574
Ariel Grabois Israel 27.11. 11:00 LY574
Martin Sramka 27.11. 10:00 FR 3957
Erika Ferrara 27.11. 10:00 FR 3957
Francesco Iacobucci 27.11. 10:00 FR 3957
Diletta Felice 27.11. 10:00 FR 3957
Nihir i Ieat TUR 27.11. 11:15 PC362
Nihir i Ieat TUR 27.11. 11:15 PC362
Nihir i Ieat TUR 27.11. 11:15 PC362
Nihir i Ieat TUR 27.11. 11:15 PC362
Мстислав Казаков Русия 27.11. 11:15
Алена Казакова Русия 27.11. 11:15

27.11.2017 07.50h ROUSSE-OTOPENI 39 pax

NameNatDate deppHour deppFlight number
Vladimir ShturkinRu27.1112.30---
Evgeni GavrilovRu27.1112.30---
Аnastasia TenyakovaRu27.1112.30---
Nikita Anikeev Pol27.1112:30---
Kristina PiatinaPol27.1112:30---
Valeri IvanovSp27.1115:20---
Valeri IvanovSp27.1115:20---
Valeri IvanovSp27.1115:20---
Valeri IvanovSp27.1115:20---
Valeri IvanovSp27.1115:20---
Cor van der StroetNed27.1113:45---
Glenn FeddemaNed27.1113.45
Maite VerheydenNed27.1113.45
Vladimir StepochkinRu27.1112:30---
Vladimir StepochkinRu27.1112:30---
Vladimir StepochkinRu27.1112:30---
Vladimir StepochkinRu27.1112:30---
MARCO GERVASI & TIMEAHun27.1114:25---
MARCO GERVASI & TIMEAHun27.1114:25---
SALVATORE ,VIOLETA I ASIA TODAROIt/bg27.1114:25OB 145
SALVATORE ,VIOLETA I ASIA TODAROIt/bg27.1114:25OB 145
SALVATORE ,VIOLETA I ASIA TODAROIt/bg27.1114:25OB 145
ALESSANDRO & SOFIAUSA27.1114:25OB 145
ALESSANDRO & SOFIAUSA27.1114:25OB 145
ALESSANDRO & SOFIAUSA27.1114:25OB 145
ALESSANDRO & SOFIAUSA27.1114:25OB 145
ALESSANDRO & SOFIAUSA27.1114:25OB 145
ALESSANDRO BUCCA CHIARA SOFIAIT27.1114:25---
ALESSANDRO BUCCA CHIARA SOFIAIT27.1114:25---
Михаил Коптевру27/1112:30SU2035
Михаил Коптевру27/1112:30SU2035
Leonid KhokhlovRu27.1112:30---
Aleksandra ShoshnevaRu27.1112:30---
andrea bencivengaIT27.1113.15---
silvia goffiIT27.1113.15---
Simone CarabelleseIT27.1116.40---
Lucia CafagnaIT27.1116.40---
MARIYA NIKIFOROVARU27.1112.30---
OLEG DEDIKAEVRU27.1112.30---


Alternative content